XX Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2015
Kolarstwo Górskie - Zgierz
WYNIKI
Lp. Bib. Nazwisko i imię KAT Miejscowość. Rok Rodzina czas
  A/K  
1 84 Wlazło Klaudia A/K Kania Góra 2005 5,12
2 pp 31 Tokarska Milena A/K Łazy 2007 Tokarska 5,15
2 83 Wlazło Daria A/K Kania Góra 2005 5,16
3 66 Klamut Marysia A/K Antoniew 2006 6,02
4 29 Skrzyńska Weronika A/K Brzeziny 2007 6,11
5 5 Wierucka Natalia A/K Łódź 2005 6,13
6 52 Mikuła Natalia A/K Rąbień AB 2006 Mikuła 6,32
7 90 Walczak Nadia A/K ZGIERZ 2006 6,5
8 97 Zawisza Agata A/K Zgierz 2005 Zawisza2 6,53
9 37 Urban Natalia A/K Łódź 2006 Urban 7,42
10 50 Poneta Nikola A/K Bedań 2006 Poneta 7,46
11 55 Mikuła Gabriela A/K Rąbień AB 2008 Mikuła2 -1
12 87 Sumińska Hanna A/K Jedlicze B 2008 -1
WYNIKI
  A/M  
1 19 Mazuchowski Patryk A/M Brzeziny 2006 5,54
2 60 BIELAWSKI ALAN A/M ZGIERZ 2005 6,13
3 73 Łuczak Dominik A/M Lodz 2005 Łuczak 6,17
4 71 dutkiewicz daniel A/M aleksandrów łódzki 2007 6,23
5 88 Sumiński Paweł A/M Jedlicze B 2006 6,31
6 33 Kwiatkowski Adrian A/M Zgierz 2006 6,33
7 68 Siciński Patryk A/M Rosanów 2005 6,43
8 34 Łukasz Góratowski A/M Koluszki 2007 6,44
9 61 Wężyk Mateusz A/M ZGIERZ 2007 6,5
10 11 Podlaszewski Tomasz A/M GroTNIKI 2006 6,55
11 75 Werbiński Jakub A/M Lodz 2008 6,58
12 16 Fangrat Kacper A/M Brzeziny 2006 7,07
13 15 Kubczak Szymon A/M Zgierz 2006 7,1
14 14 SMOLAREK OSKAR A/M ZGIERZ 2006 7,13
15 46 Pietrzykowski WIKTOR A/M ŁASK 2007 7,17
16 93 Walczak - Kurek Kornel A/M ZGIERZ 2005 7,19
17 76 pajor jakub A/M zgierz 2009 7,38
18 99 Rubacha Jan A/M ZGIERZ 2009 7,53
19 81 Nigot Nikodem A/M Łódź 2008 Nigot 7,59
20 45 Pietrzykowski Igor A/M ŁASK 2007 8,51
21 63 Smołkowicz Konrad A/M Łódź 2007 Smołkowicz 10,31
22 92 Zatorski Adam A/M ZGIERZ 2010 10,59
XX Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2015
Kolarstwo Górskie - Zgierz
Lp. Bib. Nazwisko i imię Kategoria Miejscowość. Rok Rodzina
  B/K  
1 48 Lec Izabela B/K Tomaszów Mazowiecki 2002 17,13
2 106 Szewczyk Hanna B/K ŁóDŹ 2003 18,04
3 78 Mach Oliwia B/K Słowik 2001 MAch 18,32
4 9 Podlaszewska Aleksandra B/K Grotniki 2003 Podlaszewska 18,39
5 26 Kuźma Zuzia B/K ŁóDŹ 2003 -2
  B/M  
1 3 Pomorski Michał B/M Łódź 2003 15,26
2 21 Skwarka Dawid B/M Brzeziny 2003 16,46
3 18 Konwiński Mateusz B/M Brzeziny 2004 Konwiński 17,3
4 62 Przewis Maksymilian B/M ZGIERZ 2003 18,37
5 17 Fangrat Dominik  Łódź 2004 19,45
6 49 Witek Jakub B/M Tomaszów Mazowiecki 2003 19,54
7 65 Klamut Andrzej B/M Antoniew 2004 -1
8 27 Tarnoski Krystian B/M ŁóDŹ 2003 -1
9 47 Raczak Kacper B/M Dąbrówka Strumiany 2004 -1
10 70 Siciński Aleksander B/M Rosanów 2004 -1
  C/M  
1 20 Swierczyński Samuel C/M Brzeziny 2002 17,2
2 28 Wesołowski Maciej C/M Zgierz 2002 17,54
3 100 Kaczmarek Mateusz C/M Świecie 2002 20,07
PK 6 PK Wisniewski Dawid C/M Lodz 2001
PK 35  PK Rutkowski Bartosz C/M Zgierz 2002 15,21
XX Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2015
Kolarstwo Górskie - Zgierz
Analiza przejazdu 1
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Rodzina
  C/K  
1 39 Klimowicz Wiktoria C/K Jedlicze A LDZ
2 42 Sobieszczyk Weronika C/K GROTNIKI LDZ
3 43 Olczak Dagmara C/K Grtoniki LDZ
4 41 MRÓWCZYŃSKA Adrianna C/K Grotniki LDZ
5 44 Pietrzak Natalia C/K Jastrzębie Górne LDZ
6 38 Banasik Wiktoria C/K Jedlicze B, Grotniki LDZ
  D/K  
1 56 Janiak Kinga D/K 20:47.14 Zduńska Wola LDZ Janiak
2 94 Porczyk Paulina D/K 21:14.02 Rawa Mazowiecka LDZ
3 54 Mikuła Adamina D/K -2 Rąbień AB LDZ Mikuła2
  E/K  
1 36 Urban Anna E/K 19:42.95 Łódź LDZ Urban
2 89 BACHMAŃSKA EWA E/K 22:39.39 ŁÓDŹ LDZ
3 8 Walendzewicz Małgorzata E/K 22:49.50 Suwałki PDL
4 80 Mach Renata E/K 24:01.14 Słowik LDZ MAch
5 30 Tokarska Barbara E/K -1 Łazy SL Tokarska
6 10 Podlaszewska Kinga E/K -1 Grotniki LDZ Podlaszewska
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Różnica Miejscowość. Woj. Rodzina
  D/M  
1  pp 59 Bryła Michał D/M 43:02.32 Radzionków SL
1 91 Jaszczuk Robert D/M 44:53.56 1:51.24 Łódź LDZ
2 1 Kamiński Jakub D/M 44:59.29 1:56.97 Turek WLK
3 77 Sołtysiński Szymon D/M 45:33.90 2:31.58 Zgierz LDZ
4 22 Jaworski Damian D/M Brzeziny LDZ
5 12 Podlaszewski Jan D/M Grotniki LDZ Podlaszewski
6 40 Kujawa Jakub D/M -1 Grotniki LDZ
7 67 Bystrzycki Bartłomiej D/M -3 Grotniki LDZ
  H/M  
1 107 Ziółkowski Jarosław H/M 36:10.30 Łódź LDZ
2 51 Gajewski Piotr H/M 36:41.02 30.72 ŁóDŹ ŁDZ
3 105 Modranka Waldemar H/M 39:19.11 3:08.81 Łódź LDZ
4 pp 24 Pawełczyk Marek H/M 45:03.23 8:52.93 Warszawa Wesoła MAZ
5 pp 32 Tokarski Krzysztof H/M -1 Łazy SL
4 109 Gajewicz Konrad H/M -1 Łódź LDZ
5 25 Konwiński Andrzej H/M -1 Brzeziny LDZ Konwiński
6 13 Podlaszewski Piotr H/M -2 Grotniki LDZ Podlaszewski
7 64 Smołkowicz Wiktor H/M -1 Łódź LDZ Smołkowicz
8 82 Nigot Tomasz H/M -3 Łódź LDZ Nigot
DNS 74 Łagiewka Marek H/M Lodz LDZ Łuczak
DNS 98 Zawisza Michał H/M Zgierz LDZ Zawisza
  I/M  
1 108 Steciuk Marek I/M 39:15.91 Łódź LDZ
2 23 Dziedzic Piotr I/M 39:25.23 9.32 Brzeziny LDZ
3 58 Rogoziński Andrzej I/M -2 Zduńska Wola LDZ corka
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Międzyczas 4 Międzyczas 5 Międzyczas 6 Czas Różnica Miejscowość. Woj. Rodzina
  F/M  
1 72 Kaniewski Rafał F/M 29:43.81 37:13.81 55:28.35 Włocławek KUJ POM
2 4 Pomorski Szymon F/M 32:27.78 40:54.51 59:12.52 Łódź LDZ
3 103 Rosłonek Hubert F/M 33:36.69 42:26.47 -1 Domaniewice LDZ
DNF 110 Jarzębowski Mateusz F/M Łódź LDZ
  G/M  
1 95 Staszko Łukasz G/M 27:43.01 34:48.80 49:24.54 Łódź LDZ
2 102 MARSZAŁEK MARIUSZ G/M 27:42.59 34:49.59 49:25.73 Domaniewice LDZ
3 57 Janiak Przemysław G/M 29:55.37 37:14.62 53:05.67 Zduńska Wola LDZ
4 104 brzęczek rafal G/M 32:23.38 40:37.47 -1 lodz LDZ
5 96 Tomaszewski Karol G/M 32:54.07 41:17.41 -1 Łódź LDZ
6 101 Tomaszkiewicz Łukasz G/M 33:03.17 41:26.63 -1 Łowicz LDZ
7 69 Tyburski Dariusz G/M 33:05.83 41:48.50 -1 Zgierz LDZ
8 7 Czarnacki Michał G/M 35:04.42 45:07.51 -1 Zgierz LDZ
9 2 Dawicki Mateusz G/M 40:05.33 51:04.28 -2 Malanów WLK
10 53 Mikuła Piotr G/M -4 Rąbień AB LDZ Mikuła
11 79 Sadowski Marcin G/M -4 Zgierz LDZ