Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim – Family Cup

 

W sobotę 8 czerwca 2019 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Malinka w Zgierzu odbyły się XXIV AMATORSKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE GÓRSKIM FAMILY CUP organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu.

Trasa wyścigu przebiegała przez piaszczysty, pagórkowaty las. Wyścigi przeprowadzane były według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej, z podziałem na kategorie wiekowe. Długość trasy zależna była od kategorii wiekowej.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 82 uczestników. Pogoda dopisała, a atmosfera była gorąca! Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali nagrody i puchary. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę – upominek ufundowane przez Starostę Zgierskiego Bogdana Jarotę, Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz Radę Rodziców działającą przy Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu.

Serdeczne podziękowania za obecność dla Zastępcy Prezydenta Miasta Zgierza Pana Tomasza Dziedzica oraz dla Kierownika Działu Promocji Starostwa Powiatowego w Zgierzu Pani Małgorzaty Tomczuk.

Ponadto składamy serdeczne podziękowania dla naszego partnera wydarzenia – MOSiR ZGIERZ. Dziękujemy również za wsparcie i ufundowanie posiłku przez BAR MYŚLIWSKI w Zgierzu oraz za ufundowanie wody przez POLSKA WODA PRIMAVERA.

Patronat honorowy objęli Starosta Zgierski Bogdan Jarota, Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.
Dziękujemy za objęcie imprezy patronatem medialnym TVP ŁÓDŹ, Puls Powiatu oraz EZG24.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kolarskich zmagań.
Do zobaczenia za rok!