Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim – Family Cup

 

XXII Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim
„Family Cup”  – 10 czerwca 2017 r.

W sobotę  10 czerwca 2017 r. na terenie Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego Malinka w Zgierzu odbyły się XXII Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2017, organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu.

Trasa wyścigu przebiegała przez piaszczysty, pagórkowaty las. Długość trasy zależna była od kategorii wiekowej (proporcjonalnie od najmłodszej do najstarszej od prawie 2 km do 20 km).

 

Wyścigi przeprowadzone były według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej, z podziałem na kategorie wiekowe.

 

Pierwsze 6 osób z każdej kategorii zostało zakwalifikowanych do Ogólnopolskiego Finału Mistrzostw.

 

Nagrody ufundowali patroni honorowi: Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego, Bogdan Jarota – Starosta Zgierski, Przemysław Staniszewski – Prezydent Miasta Zgierza oraz sponsorzy: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Klub Fru Fitness w Zgierzu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu (współorganizator), Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Markab.

O regenerację zawodników zadbał: Bim Gastronomia – Bar Express i Bar Myśliwski  – fundator posiłku, zaś pragnienie ugasiła Primavera.

 

Ranking przejazdu
A/K
1 42 Skrzyńska Weronika
2 33 Michalczyk Liwia

A/M
1 34 Gwiazda Dawid
2 51 Dutkiewicz Daniel
3 29 Perek Nikodem
4 3 Chochołowski Cyprian
5 41 Szczerbatko Alek
6 1 Szczerbatko Jan – najmłodszy zawodnik

B/K
1 48 Płuciennikowska Tatiana
2 47 Krzychowicz Maja
3 27 Klimowicz Lena
4 28 Lewandowska Joanna
5 4 Borowiec Oliwia

B/M
1 32 Michalczyk Jan
2 49 Łuczak Dominik

C/M
1 31 Raczak Kacper
2 46 Rżanek Kacper
3 9 Palmowski Szymon
4 52 PK Gwiazda Mateusz

D/M
1 38 Głowik Michał
2 43 PK Pacocha Igor
3 50 Kaczmarek Mateusz
4 11 Palmowski Bartosz

E/M
1 44 Mirowski Jakub
2 5 Kołaciński Damian

F/M
1 12 Rymarz Rafał
2 36 Głowik Mateusz

G/M
1 16 Jarzębowski Mateusz
2 7 Brzęczek Rafał
3 30 Perek Damian
4 35 Głowik Piotr

H/M
1 17 Gajewicz Konrad
2 2 Pawełczyk Marek
3 6 Młynarczyk Sebastian
4 14 Tyburski Dariusz
5 39 Adamski Robert
6 10 Palmowski Robert

I/M
1 8 Socha Tomasz
2 15 Steciuk Marek
3 13 Dyba Tomasz
4 37 Głowik Józef

Patronat medialny nad imprezą: TVP3, Radio Parada, Puls Powiatu, EZG24.

Organizator Ogólnopolski      

family-cup

 

Organizatorzy regionalni

 

 

 

 

 

 

Patroni Honorowi 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy