ŚWIĘTO LATAWCA

termin: 26 września 2015

Sobotnie Święto Latawca już za nami. Pogoda zrobiła nam wspaniały prezent – było ciepło, słonecznie i wietrznie, czyli właśnie tak, jak powinno być! 
Wszystkie latawce były przepięknie wykonane, kolorowe, zaskakujące dla obserwatorów i jurorów, wszystkie też wzbiły się w powietrze i latały! Latało też wiele latawców poza konkursowych, bo na nasze święto przybyły całe rodziny, by po prostu pobawić się razem i spędzić cudowny czas na świeżym powietrzu. 
Jury w składzie Piotr Walczak i Michał Arkusiński  zdecydowało, że pierwsze miejsce zajął latawiec Leny Kowalczyk i Mai Wodnickiej z Miejskiego Przedszkola nr 3. Drugie miejsce zdobyła Kinga Czajkowska, a trzecie ex equo Wiktoria Socha oraz siostry Inga Delfina i Olga Kubuszkajtys. Jury przyznało także aż 8 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za wzięcie udziału, ufundowane przez patronów honorowych: Starostę Zgierskiego, Prezydenta Miasta Zgierza, oraz sponsorów: Tomtex, Jeżyk, Drewsad, Radę Rodziców przy MDK oraz Stowarzyszenie Kameleon. 
Przyznano także specjalną nagrodę dla najmłodszego zawodnika, który miał zaledwie 2,5 roku! 
Wszyscy wyszli z imprezy zadowoleni i uśmiechnięci, a to był najważniejszy cel dla nas, organizatorów. Zapraszamy już za rok!

Dziękujemy naszym patronom honorowym i sponsorom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Święta Latawca